zdjecie konkursowe

Wspólne chwile bez ekranów – konkurs zakończony

Niedługo poznamy wyniki ogłoszonego na początku lutego konkursu „Wspólne chwile bez ekranów”.

Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad sto placówek edukacyjnych opublikowało zdjęcia przygotowanych przez uczniów i przedszkolaków prac.
Zadaniem postawionym przed uczestnikami było wybranie jednego spośród haseł Kampanii „Odłącz się – Połącz się” (Uśpij Ekrany… Obudź Relacje / Wyobraźnię / Aktywność) oraz przedstawić je w formie dowolnej pracy, sfotografowanie i opublikowanie zdjęcia na profilu Facebook Stowarzyszenia Strefa Wsparcia.

Praca, która zdobyła największe uznanie spośród użytkowników serwisu – wygrała.

Zgodnie z regulaminem, konkurs „Wspólne chwile bez ekranów” zakończył się 27.02.2022r. o godzinie 12:00.

Wyniki zostaną ogłoszone już niebawem, bo 5 marca 2022. Wówczas dowiemy się kto wygrał nagrodę główną, czyli całodniowy pobyt grupowy w Farmie Iluzji ufundowany przez jednego z Partnerów Kampanii – Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji (www.farmailuzji.pl). Prace, które zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce otrzymają gry planszowe (dla każdego dziecka z grupy – do 30dzieci) ufundowane przez firmę Muduko (www.muduko.com).

Chcielibyśmy wszystkim uczestnikom serdecznie podziękować za udział. To wspaniałe uczucie obserwować dzieciaki z pasją i energią angażujące się we wspólną pracę.
Dziękujemy również naszym Partnerom za ufundowane nagrody – dzięki Nim ten konkurs mógł się odbyć.

Wyniki opublikowane zostaną na oficjalnym fanpage Kampanii – Odłącz się – Połącz się oraz Stowarzyszenie Strefa Wsparcia

W trakcie trwania Kampanii przewidzieliśmy jeszcze wiele konkursów, zatem zachęcamy do śledzenia fanpage.

zdjęcie: przykładowa praca konkursowa

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *